Malowanie twarzy

Oferuję malowanie ciała i twarzy dzieci w Gubinie

Organizacja imprez dla dzieci

Animatorka na Imprezy dla dzieci Gubin

Mam na imię Olga. Jako animatorka zabaw dla dzieci prowadzę w Gubinie i okolicach różnego rodzaju imprezy dla dzieci typu urodziny, pikniki, festyny rodzinne czy animacje na weselu. Jedną z opcji jest malowanie twarzy dzieci, gdzie mogę malować wysokiej jakości malunki.
Oprócz malowania w ofercie mam m.in. gry i zabawy sprawnościowe, rywalizację, szukanie skarbów, puszczanie małych i wielkich baniek, tańce i układy taneczne, zabawy sportowe, warkoczyki, kącik kreatywny i plastyczny, kręcenie różnych cudów z balonów.
Zapraszam do kontaktu zarówno w sprawie malowania twarzy jak i prowadzenia różnego rodzaju imprez dla dzieci. Odpowiem na Twoje pytania, doradzę w odniesieniu do Twoich potrzeb i dostaniesz najlepszą ofertę na imprezę 🙂

malowanie twarzy

Najlepsze farbki

Dbam o zdrowie Waszych dzieci, używając do malowania farb, które nie uczulają. Dodatkowo łatwiej je później zmyć z twarzy.

Wysoka jakość

Dzięki szkoleniom, w których brałam i biorę udział, umieć namalować dzieciom ich ulubione postacie z bajek czy różne wzory.

Niesamowite wzory

Namaluję dzieciom to, co chcą. Mogą wybierać z gotowych wzorów, których mam naprawdę dużo i dla każdego.

Cennik i miejsce działania

Ceny usług

Z każdym ustalam indywidualny koszt usługi, który jest zależny od wybranych opcji, czasu trwania, liczby dzieci.
Poniżej znajdziesz przykładowe ceny malowania czy prowadzenia urodzin. Po indywidualną wycenę zapraszam do kontaktu.

Cena profesjonalnego malowania twarzy od 100 zł / h – niesamowite malunki wysokiej jakości farbkami, które się nie rozmazują. Dbam o zdrowie dzieci, więc farbki są dodatkowo nieuczulające.

Przykładowo ceny urodzin zaczynają się od 100 zł – dostajesz najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście.

Obszar działania

Dojeżdżam do 70 km od Zielonej Góry. Nie ma Twojej miejscowości powyżej? Skontaktuj się ze mną.

Kontakt

formularz kontaktowy

dane kontaktowe

olga.wierzbicka@wp.pl

793-649-456

połącz przez Messenger

Oferta imprez

Artysta malowania twarzy w Gubinie – ile kosztuje?

W Gubinie cena za godzinę malowania twarzy dzieci wynosi 120 zł. Cena wynika z kilku składowych. Po pierwsze jakość używanych farb do malowania. Zależy mi na zdrowiu dzieci, więc używam nieuczulających farb, które dodatkowo łatwiej później zmyć z twarzy dziecka. Dodatkowo, z wysokiej jakości pędzlami, pozwalają mi one malować bardzo precyzyjne malunki. Dzięki temu dzieci dostają dokładnie to, co chcą. Jeśli ma być Superman, to będzie Superman. Jeśli ma być pies, kot czy motyl, to będzie to dokładny i realnie wyglądający pies, kot, motyl. Zawsze stawiam na jakość. Również dzięki temu, że brałam udział w kilku szkoleniach z malowania ciała u artystek z Polski i zagranicy, jestem w stanie tworzyć profesjonalne prace artystyczne na twarzy czy ręce. Specjalne techniki, które wpływają na jakość wykonania, precyzję i dokładność. A chyba zależy Ci na tym, żeby dzieci miały malunki, które im się podobają?

Na co zwracać uwagę przy wyborze animatora do malowania twarzy?

Po pierwsze popatrz na ukończone kursy malowania twarzy. To jest dobry początek do tego, że ktoś się przykłada do rozwoju i zna podstawy i zaawansowane techniki dobrego malowania. Od tego zależą przecież malunki na twarzach dzieci. Z tego właśnie powodu, że zależy mi na jak najlepszych malunkach, brałam udział w kilku szkoleniach u artystek z zagranicy i Polski. Poznałam techniki, które teraz pozwalają mi tworzyć bardziej dokładne i precyzyjne malunki a to przekłada się na zadowolenie dzieci i opiekunów. Po drugie patrz na jakość wykonanych prac. To Ci też podpowie czego możesz się spodziewać i co dany artysta prezentuje. Ważny jest też sprzęt używany do malowania ciała. Jakość farb – to czy są lepsze jakości, czy nie uczulają, czy się nie rozmazują. Również pędzle są bardzo ważne – w swojej kolekcji mam około 30 sztuk. Dodatkowo mam pozostały sprzęt do malowania. Pozwala mi to tworzyć zaawansowane prace artystyczne.

Na jakich imprezach w Gubinie maluję twarze dzieci?

Lista takich imprez jest długa, bo będą to praktycznie wszystkie imprezy dla dzieci w Gubinie. Począwszy od urodzin dla dzieci, po jubileusze, rocznice i większe imprezy typu pikniki, festyny, imprezy rodzinne, gdzie prowadzę animacje na weselu dla dzieci czy Chrzest albo Komunia Święta. Dodajmy do tego Dzień Dziecka, Halloween, Mikołajki, bale dla dzieci a zobaczysz że animacje dla dzieci czy malować twarze można wszędzie tam, gdzie są dzieci. Jako animatorka dziecięca jestem otwarta na wszelkie wyzwania w tym temacie 🙂

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Działam na terenie woj. lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego – dojeżdżam do miejscowości ok. 70km od Zielonej Góry.