Malowanie twarzy

Oferuję malowanie ciała i twarzy dzieci w Krośnie Odrzańskim

Organizacja imprez dla dzieci

Animatorka na Imprezy dla dzieci Krosno Odrzańskie

Mam na imię Olga. Jako animatorka dla dzieci oferuję m.in. malowanie twarzy dzieci na różnego rodzaju imprezach.
Dodatkowo w ofercie mam wiele innych opcji takich jak puszczanie baniek mydlanych, zamykanie w bańce, plecenie warkoczyków, gry i zabawy sportowe, gry i zabawy ruchowe, tańce i układy taneczne, kącik kreatywny i plastyczny, zabawy z chustą animacyjną. Zapraszam do poznania oferty i kontaktu ze mną. Odpowiem na pytania, pomogę i doradzę, i razem stworzymy super imprezę dla dzieci 🙂 Mam wieloletnie doświadczenie oraz wiele ukończonych kursów, warsztatów i szkoleń dla animatorów, artystów malowania i kręcenia balonów. Dzięki temu otrzymasz usługę na najwyższym poziomie.

malowanie twarzy

Najlepsze farbki

Dbam o zdrowie Waszych dzieci, używając do malowania farb, które nie uczulają. Dodatkowo łatwiej je później zmyć z twarzy.

Wysoka jakość

Dzięki szkoleniom, w których brałam i biorę udział, umieć namalować dzieciom ich ulubione postacie z bajek czy różne wzory.

Niesamowite wzory

Namaluję dzieciom to, co chcą. Mogą wybierać z gotowych wzorów, których mam naprawdę dużo i dla każdego.

Cennik i miejsce działania

Ceny usług

Z każdym ustalam indywidualny koszt usługi, który jest zależny od wybranych opcji, czasu trwania, liczby dzieci.
Poniżej znajdziesz przykładowe ceny malowania czy prowadzenia urodzin.

Cena profesjonalnego malowania twarzy od 100 zł / h – niesamowite malunki wysokiej jakości farbkami, które się nie rozmazują. Dbam o zdrowie dzieci, więc farbki są dodatkowo nieuczulające.

Przykładowo ceny urodzin zaczynają się od 100 zł – dostajesz najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście.

Obszar działania

Dojeżdżam do 70 km od Zielonej Góry. Nie ma Twojej miejscowości powyżej? Skontaktuj się ze mną.

Kontakt

formularz kontaktowy

dane kontaktowe

olga.wierzbicka@wp.pl

793-649-456

połącz przez Messenger

Oferta imprez

Ile trzeba zapłacić za malowanie twarzy w Krośnie Odrzańskim?

Nieco ponad 100 zł trzeba zapłacić za malowanie twarzy – dokładnie 120 zł za godzinę. Dostajesz za to wysokiej jakości malunki, malowane farbami wysokiej jakości. Ale po kolei. Taka cena za godzinę malowania ciała wynika z kilku czynników. Po pierwsze z wysokiej jakości farb – wybieram i używam tylko te, które nie uczulają (dbam o zdrowie dzieci) i które się nie rozmazują, dzięki czemu wykonywane przeze mnie malunki nie rozmazują się. Dodatkowo dzięki kilkudziesięciu pędzlom, mogę precyzyjnie namalować wybrany wzór na twarzy dziecka. Czy to będzie postać, zwierzę, wybrany superbohater czy inny wzór, to jestem w stanie namalować i odwzorować wzór, zwracając uwagę na szczegóły. Dodajmy do tego jeszcze umiejętności, które nabywałam od artystek z Polski i zagranicy. Dzięki temu wszystkiemu otrzymujesz usługę najwyższej jakości, gdzie malunki na twarzach dzieci są namalowane farbami wysokiej klasy, są dokładne, nie rozmazują się i oddają rzeczywisty wzór. Stawiam na jakość i wykonanie oraz na zadowolenie dzieci oraz rodziców i opiekunów. Zawsze możesz wybrać coś tańszego, ale pomyśl czy zależy ci na cenie czy jakości. U mnie otrzymasz jakość przy dobrej cenie. A imprezy dla dzieci nie organizujesz co chwilę.

Na jakie imprezy w Krośnie Odrzańskim można zamówić malowanie twarzy?

Animatora, nie tylko do malowania, możesz zamówić na każdą imprezę dla dzieci. A Krosno Odrzańskie to Dzień Dziecka, imprezy rodzinne, festyny i pikniki. Do tego są przecież imprezy rodzinne, Chrzest, Komunia Święta, wesele. Dodajmy tutaj też Mikołajki, bale dla dzieci, Halloween a nawet urodziny dla dzieci, gdzie malowanie ciała może być jedną z atrakcji. Bo oprócz twarzy, można malować ręce, na co niektóre dzieci chętnie przystają. Jako animatorka jestem dostępna na każdą imprezę dla dzieci i nie ma znaczenia czy to będą małe urodziny dla kilku dzieci czy Mikołajki dla kilkunastu albo festyn dla kilkudziesięciu. Wszędzie jestem w stanie malować na twarzach najmłodszych to, co zechcą. W swojej ofercie mam wiele wzorów do wyboru i każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Oczywiście dopasowuję się do potrzeb i zainteresowań, i np. na urodziny dziecka mogę jubilatowi pomalować twarz w Supermana, Batmana, księżniczkę  czy cokolwiek innego zechce.

Kogo wybrać do malowania ciała?

Wybór tego najlepszego artysty malowania ciała ułatwią ci porady, które znajdziesz w kilku następnych zdaniach. Warto poświęcić chwilę, jeśli chcesz mieć pewność dobrego wyboru. Najpierw zdecyduj czy zależy Ci na cenie, czy na jakości. Jeśli na cenie, to wybór jest prosty – bierz najtańszą opcję. Jeśli wybierasz jakość, to czytaj dalej. Pierwsze co, sprawdź jakiego sprzętu do malowania używa animator. Czy będą to wysokiej jakości farby i pędzle, które pozwolą stworzyć naprawdę super dokładne malunki. Dodatkowo zwracaj uwagę na to czy używane farby nie uczulają. Pamiętaj, że zdrowie dzieci jest bardzo ważne.  Spójrz również na jakość prac danego artysty-animatora. Czy kreska jest dokładna, czy wykonane prace są dokładne i oddają to, co ma się znajdować na twarzy. Czy pies jest psem, czy kot kotem. Czy superbohater jest tym kim ma być i czy łatwo rozpoznajesz inne postacie, zwierzęta i wzory. Pomocne mogą być też opinie innych. Zwróć również uwagę na przebyte przez animatora szkolenia i warsztaty z malowania ciała. Osobiście szkolę się tylko u najlepszych, żeby malunki na twarzach dzieci były jak najlepsze 🙂

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Działam na terenie woj. lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego – dojeżdżam do miejscowości ok. 70km od Zielonej Góry.