Malowanie twarzy

Oferuję malowanie ciała i twarzy dzieci w Nowej Soli

Organizacja imprez dla dzieci

Animatorka na Imprezy dla dzieci Nowa Sól

Mam na imię Olga. Jestem animatorką zabaw dla dzieci. Organizuję i prowadzę różnego rodzaju imprezy dla dzieci w Nowej Soli i okolicach. Oferuję profesjonalne malowanie twarzy i ciała dzieci, i dorosłych, jeśli chcą.
Oprócz malowania możesz mnie również wynająć jako animatorkę na urodziny dla dzieci, na różnego rodzaju festyny i pikniki dla dzieci, wielkie bale dziecięce, czyli wszędzie tam, gdzie są dzieci. Posiadam kilka lat doświadczenia, dzięki czemu dostaniesz usługę najwyższej jakości.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowania twarzy i prowadzenia urodzin oraz imprez dla dzieci oraz do kontaktu, gdzie odpowiem na Twoje pytania i omówimy Twoje potrzeby 🙂

malowanie twarzy

Najlepsze farbki

Dbam o zdrowie Waszych dzieci, używając do malowania farb, które nie uczulają. Dodatkowo łatwiej je później zmyć z twarzy.

Wysoka jakość

Dzięki szkoleniom, w których brałam i biorę udział, umieć namalować dzieciom ich ulubione postacie z bajek czy różne wzory.

Niesamowite wzory

Namaluję dzieciom to, co chcą. Mogą wybierać z gotowych wzorów, których mam naprawdę dużo i dla każdego.

Cennik i miejsce działania

Ceny usług

Z każdym ustalam indywidualny koszt usługi, który jest zależny od wybranych opcji, czasu trwania, liczby dzieci.
Poniżej znajdziesz przykładowe ceny malowania czy prowadzenia urodzin.

Cena profesjonalnego malowania twarzy od 100 zł / h – niesamowite malunki wysokiej jakości farbkami, które się nie rozmazują. Dbam o zdrowie dzieci, więc farbki są dodatkowo nieuczulające.

Przykładowo ceny urodzin zaczynają się od 100 zł – dostajesz najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście.

Obszar działania

Dojeżdżam do 70 km od Zielonej Góry. Nie ma Twojej miejscowości powyżej? Skontaktuj się ze mną.

Kontakt

formularz kontaktowy

dane kontaktowe

olga.wierzbicka@wp.pl

793-649-456

połącz przez Messenger

Oferta imprez

Ile kosztuje wynajęcie animatora do malowania twarzy dzieci?

W Nowej Soli cena za godzinę malowania twarzy dzieci wynosi 120 zł. Na cenę ma wpływ jakość farb, które nie uczulają i są z wyższej półki, dzięki czemu malunki są bardzo dobrej jakości i łatwiej też je później zmyć w domu. Cena malowania może też zależeć od wymagań i potrzeb grupy. Możemy się umówić na wysokiej jakości malunki na twarzy czy rękach bez ustalania czasu, a bardziej na tym, żeby każde dziecko miało dokładnie pomalowaną twarz według wybranego przez siebie wzoru. Wszystko jest kwestią dogadania się. Jestem otwarta na propozycje i potrzeby.

Jak wybrać animatorkę do malowania twarzy w Nowej Soli?

Przede wszystkim warto tutaj skupić się na jakości prac i na jakości sprzętu do malowania. To ma wpływ na odbiór malunków przez dzieci i rodziców. A rodzice przecież też oceniają takie dzieła namalowane na twarzach swoich dzieci. W swojej pracy skupiam się na ciągłym rozwoju, właśnie po to, żeby malunki były jak najwyższej jakości. Ukończyłam kilka kursów malowania twarzy u artystek z Polski i zagranicy, dzięki czemu tak wiele dzieci i ich opiekunów jest przynajmniej zadowolonych a często w szoku z jakości malunków. Używam wysokiej jakości pędzli, dzięki którym mogę z wielką precyzją i dokładnością namalować dany wzór. Dbam również o zdrowie dzieci i używam farb nieuczulających i które dodatkowo łatwiej można później zmyć.

Na jakich imprezach można wykorzystać stoisko z malowaniem ciała?

Nie tylko w Nowej Soli imprez dla dzieci jest bardzo dużo. Czy to będzie Dzień Dziecka, czy pikniki, festyny, imprezy rodzinne, urodziny dziecka, bale dla dzieci – wszędzie tam można zatrudnić animatorkę, która będzie malowała dzieciom twarze w wybrane przez nich wzory, postacie z bajek, ulubionych bohaterów, zwierzęta czy cokolwiek zechcą. Takie miejsca jak Nowa Sól są doskonałym przykładem miasta, gdzie brane są pod uwagę dzieci i ich potrzeba zabawy. Często maluję twarze na urodzinach dla dzieci, piknikach oraz festynach, gdzie jest naprawdę spora grupa dzieci i czasem kolejka jest bardzo długa.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Działam na terenie woj. lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego – dojeżdżam do miejscowości ok. 70km od Zielonej Góry.