Malowanie twarzy

Oferuję malowanie ciała i twarzy dzieci w Sulechowie

Organizacja imprez dla dzieci

Animatorka na Imprezy dla dzieci Sulechów

Mam na imię Olga. Jestem profesjonalną animatorką dla dzieci. Zajmuję się m.in. prowadzeniem wszelkiego rodzaju imprez dla dzieci. Tutaj znajdziesz bardziej szczegółową ofertę malowania twarzy dzieci w Sulechowie.
Oprócz tego, że maluję twarze dzieci, zajmuję się prowadzeniem urodzin dla dzieci, prowadzeniem festynów, pikników oraz innych masowych imprez. Prowadzę bale dla dzieci w przedszkolach, szkołach oraz na imprezach firmowych. Zabawiam dzieci na imprezach rodzinnych typu Chrzciny, Komunia Święta, rocznica, jubileusz. 
Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz wielu przebytych szkoleniach, dostaniesz usługę najwyższej jakości. Zapraszam do kontaktu 🙂

malowanie twarzy

Dlaczego ja?

Najlepsze farbki

Dbam o zdrowie Waszych dzieci, używając do malowania farb, które nie uczulają. Dodatkowo łatwiej je później zmyć z twarzy.

Wysoka jakość

Dzięki szkoleniom, w których brałam i biorę udział, umieć namalować dzieciom ich ulubione postacie z bajek czy różne wzory.

Niesamowite wzory

Namaluję dzieciom to, co chcą. Mogą wybierać z gotowych wzorów, których mam naprawdę dużo i dla każdego.

Cennik i miejsce działania

Ceny usług

Z każdym ustalam indywidualny koszt usługi, który jest zależny od wybranych opcji, czasu trwania, liczby dzieci.
Poniżej znajdziesz przykładowe ceny malowania czy prowadzenia urodzin.

Cena profesjonalnego malowania twarzy od 100 zł / h – niesamowite malunki wysokiej jakości farbkami, które się nie rozmazują. Dbam o zdrowie dzieci, więc farbki są dodatkowo nieuczulające.

Przykładowo ceny urodzin zaczynają się od 100 zł – dostajesz najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście.

Obszar działania

Dojeżdżam do 70 km od Zielonej Góry. Nie ma Twojej miejscowości powyżej? Skontaktuj się ze mną.

Kontakt

formularz kontaktowy

dane kontaktowe

olga.wierzbicka@wp.pl

793-649-456

połącz przez Messenger

Oferta imprez

Cena malowania twarzy w Sulechowie

Koszt malowania twarzy dzieci w Sulechowie to 120 zł za godzinę. Już tłumaczę skąd taka cena. Wpływa na to ma jakość sprzętu do malowania – wybieram i używam farb najlepszych jakościowo. Po pierwsze dbając o zdrowie Twojego dziecka. Po drugie ze względu na jakość, na którą mocno stawiam. Dzięki lepszym farbom, jestem w stanie stworzyć lepsze prace na twarzach dzieci. Pomagają mi w tym również wysokiej jakości pędzle, które pozwalają tworzyć precyzyjne malunki z dbałością o najmniejsze szczegóły.
Na cenę ma też wpływ długość imprezy i jej charakter oraz to czy malowanie jest tylko dodatkiem, czy ma być traktowane jako główna atrakcja. Daj znać czego potrzebujesz, a na pewno się dogadamy. Jestem otwarta na propozycje.

Jak wybrać najlepszą animatorkę do malowania w Sulechowie?

Na rynku jest spory wybór, jeśli chodzi o malowanie. Odpowiedz więc sobie najpierw, na czym  Ci najbardziej zależy. Czy na jakości, dokładności i zadowoleniu dzieci a także rodziców, czy na tym, byle dzieci miały pomalowane twarze. Jeśli wybierasz pierwszą opcję, skup się przede wszystkim doświadczeniu artysty/animatora, na używanym przez niego sprzęcie – czy jest wysokiej jakości, czy farby nie uczulają. Zwróć uwagę na to jakiej jakości są malunki. Warto również spojrzeć na przebyte szkolenia i warsztaty z malowania twarzy – to świadczy o rozwoju i podnoszeniu swoich umiejętności. Te przekładają się na to efekt pracy i ewentualne zadowolenie dzieci jak i rodziców. Czy nie na tym Ci zależy?

Gdzie i na jakich imprezach maluję twarze?

W Sulechowie maluję na wszelkiego rodzaju imprezach dla dzieci, poprzez uroczyste dni i na wielkich imprezach masowych kończąc. Konkretniej będą to urodziny dziecka, Dzień Dziecka, imprezy rodzinne – Chrzest, Komunia Święta, jubileusz, rocznica, wesele; bale dla dzieci, Mikołajki i inne. Tak naprawdę maluję wszędzie tam, gdzie jestem potrzebna. Czy to będzie mała impreza dla kilku dzieci, czy wielka impreza dla dużej grupy. Prowadziłam animacje i malowałam twarze na weselu a także na piknikach i festynach.
Zawsze daję z siebie 100%, bo zależy mi na tym, żeby dziecko miało jak najlepiej pomalowaną twarz czy rękę. Cenię sobie również uznanie rodziców i opiekunów, którzy widzą jakość malunków.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Działam na terenie woj. lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego – dojeżdżam do miejscowości ok. 70km od Zielonej Góry.