Malowanie twarzy

Oferuję malowanie ciała i twarzy dzieci w Świebodzinie

Organizacja imprez dla dzieci

Animatorka na Imprezy dla dzieci Świebodzin

Mam na imię Olga. Jestem profesjonalną animatorką dla dzieci. Zabawiam dzieci na wszelkiego rodzaju imprezach – czy to będą urodziny dziecka, czy wielki festyn.
Bo oprócz malowania, zajmuję się prowadzeniem urodzin dla dzieci, prowadzeniem festynów, pikników oraz innych masowych imprez. Zabawiam dzieci na balach, imprezach firmowych z udziałem dzieci czy też imprezach rodzinnych, takich jak rocznica, Chrzciny, Komunia Święta czy jubileusz. 
Dzięki mojemu kilkuletniemu doświadczeniu a także warsztatom z malowania, w których brałam udział, dostaniesz usługę najwyższej jakości. Zapraszam do kontaktu 🙂

malowanie twarzy

Dlaczego ja?

Najlepsze farbki

Dbam o zdrowie Waszych dzieci, używając do malowania farb, które nie uczulają. Dodatkowo łatwiej je później zmyć z twarzy.

Wysoka jakość

Dzięki szkoleniom, w których brałam i biorę udział, umieć namalować dzieciom ich ulubione postacie z bajek czy różne wzory.

Niesamowite wzory

Namaluję dzieciom to, co chcą. Mogą wybierać z gotowych wzorów, których mam naprawdę dużo i dla każdego.

Cennik i miejsce działania

Ceny usług

Z każdym ustalam indywidualny koszt usługi, który jest zależny od wybranych opcji, czasu trwania, liczby dzieci.
Poniżej znajdziesz przykładowe ceny malowania czy prowadzenia urodzin.

Cena profesjonalnego malowania twarzy od 100 zł / h – niesamowite malunki wysokiej jakości farbkami, które się nie rozmazują. Dbam o zdrowie dzieci, więc farbki są dodatkowo nieuczulające.

Przykładowo ceny urodzin zaczynają się od 100 zł – dostajesz najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście.

Obszar działania

Dojeżdżam do 70 km od Zielonej Góry. Nie ma Twojej miejscowości powyżej? Skontaktuj się ze mną.

Kontakt

formularz kontaktowy

dane kontaktowe

olga.wierzbicka@wp.pl

793-649-456

połącz przez Messenger

Oferta imprez

Ile płaci się za malowanie twarzy w Świebodzinie?

Stawka za godzinę malowania twarzy dzieci to 120 zł. Taka cena wynika z używania przeze mnie najwyższej jakości farb, które po pierwsze dają wysokiej jakości malunki, a po drugie nie uczulają – zawsze dbam o zdrowie bezpieczeństwo dzieci. Oprócz farb, używam również wysokiej jakości pędzli, żeby lepiej oddawać realizm i dokładność malunków. Przy takiej cenie dostajesz usługę najwyżej jakości, gdzie do każdego malunku podchodzę z najwyższą starannością.
Cena wynika też z długości imprezy i jej charakteru. Czyli ile będzie dzieci oraz czy ma to być główna atrakcja czy raczej malowanie będzie dodatkiem. Skontaktuj się ze mną, powiedz czego potrzebujesz, a na pewno się dogadamy. Jestem elastyczna do rozwiązań i potrzeb, i służę pomocą.

Polecana animatorka do malowania w Świebodzinie?

Artystów malowania twarzy jest sporo. Jednak szybko możesz wybrać najlepszego animatora malowania twarzy, jeśli skorzystać z kilku rad. Po pierwsze popatrz na używany sprzęt i jego jakość. Dobry animator zwraca uwagę na jakość farb i jakość pędzli, a to przecież jest najważniejsze w tym fachu. Dobry animator używa farb nieuczulających oraz takich, które później łatwiej jest zmyć z twarzy czy ciała. Po drugie popatrz na jakość wykonywanych prac oraz na opinie klientów. Jeśli malunki są dokładne, realnie oddają dany wzór, zwierzę czy postać, to już jesteś blisko wybrania najlepszego artysty malowania twarzy w Świebodzinie. Popatrz również na certyfikaty, na to czy dany animator brał udział w szkoleniach z malowania. To daje naprawdę sporo i przekłada się później na jakość wykonywanych malunków. A jakość znaczy zadowolenie zarówno dziecka jak i rodziców.

Na jakie imprezy zamówić malowanie twarzy?

Odpowiedź jest krótka – na wszystkie, gdzie są dzieci. Świebodzin to jedno z miejsc, gdzie odbywa się wiele imprez dla dzieci na Dzień Dziecka. Dochodzą do tego urodziny dziecka, bale dla dzieci, festyny, pikniki. Zamów również animatorkę na wesele, gdzie malowanie twarzy może być jedną z atrakcji dla dzieci. Również na imprezy rodzinne często zapraszana jest animatorka, która zabawi dzieci tak, żeby dobrze się bawiły, zamiast się nudzić. Rodzice mogą wtedy odpocząć i trochę odetchnąć. Jestem wszędzie tam, gdzie mnie potrzebują 🙂
Działam zawsze w pełni zaangażowana, żeby każde dziecko otrzymało swój wymarzony malunek na twarzy. Czy to będzie mały wzór, zwierzątko czy jakiś super bohater albo postać z bajki, to zawsze to będzie najlepsze co potrafię.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Działam na terenie woj. lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego – dojeżdżam do miejscowości ok. 70km od Zielonej Góry.