Malowanie twarzy

Oferuję malowanie ciała i twarzy dzieci w Szprotawie

Organizacja imprez dla dzieci

Animatorka na Imprezy dla dzieci Szprotawa

Mam na imię Olga. Jestem animatorką zabaw dla dzieci na różnego rodzaju imprezach dla dzieci w Szprotawie i okolicach, gdzie m.in. oferuję malowanie twarzy i ciała dzieci.
Oprócz malowania robię wiele innych rzeczy, żeby zabawić dzieci. Np. puszczam wielkie bańki mydlane, oferuję gry i zabawy dla dzieci jako animatorka na urodzinach dzieci, na weselu, na różnego rodzaju piknikach i festynach rodzinnych albo na wielkie balach dla dzieci. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu dostaniesz usługę najwyższej jakości.
Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu, gdzie omówimy Twoje potrzeby i chętnie doradzę w wyborze najlepszego rozwiązania dla dzieci 🙂

malowanie twarzy

Najlepsze farbki

Dbam o zdrowie Waszych dzieci, używając do malowania farb, które nie uczulają. Dodatkowo łatwiej je później zmyć z twarzy.

Wysoka jakość

Dzięki szkoleniom, w których brałam i biorę udział, umieć namalować dzieciom ich ulubione postacie z bajek czy różne wzory.

Niesamowite wzory

Namaluję dzieciom to, co chcą. Mogą wybierać z gotowych wzorów, których mam naprawdę dużo i dla każdego.

Cennik i miejsce działania

Ceny usług

Z każdym ustalam indywidualny koszt usługi, który jest zależny od wybranych opcji, czasu trwania, liczby dzieci.
Poniżej znajdziesz przykładowe ceny malowania czy prowadzenia urodzin.

Cena profesjonalnego malowania twarzy od 100 zł / h – niesamowite malunki wysokiej jakości farbkami, które się nie rozmazują. Dbam o zdrowie dzieci, więc farbki są dodatkowo nieuczulające.

Przykładowo ceny urodzin zaczynają się od 100 zł – dostajesz najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście.

Obszar działania

Dojeżdżam do 70 km od Zielonej Góry. Nie ma Twojej miejscowości powyżej? Skontaktuj się ze mną.

Kontakt

formularz kontaktowy

dane kontaktowe

olga.wierzbicka@wp.pl

793-649-456

połącz przez Messenger

Oferta imprez

Ile bierze animator za malowanie twarzy w Szprotawie?

Odpowiedź na to pytanie może być krótka – 120 zł za godzinę malowania. Jednak warto wiedzieć skąd się bierze taka cena, żeby móc wybrać najlepszą ofertę. Największy wpływ na cenę ma doświadczenie animatorki-artystki czyli to, co potrafi, jakie odbyła szkolenia i warsztaty, i to jak umie malować. Na to potrzeba sporo czasu i pracy danego animatora, żeby osiągnąć wysoki poziom. Druga sprawa, która wpływa na cenę, to jakość używanego sprzętu do malowania twarzy. Zwracaj uwagę czy animator/artysta używa farb wysokiej jakości czyli takich, które się nie rozmazują, które nie uczulają i które później łatwiej zmyć w domu. Osobiście używam właśnie wysokiej jakości farb w trosce o zdrowie dzieci oraz o to, żeby malunki były jak najlepsze i najdokładniejsze.  Cena malowania twarzy może zależeć też od grupy i charakteru imprezy. Jeśli malowanie twarzy ma być tylko dodatkiem np. na urodzinach dziecka, to będzie to inaczej traktowane niż wielka impreza masowa, gdzie malowanie twarzy będzie jako główna albo jedna z głównych atrakcji. Wszystko jest kwestią dogadania się. Daj znać, czego potrzebujesz. Jestem otwarta na propozycje i potrzeby.

Na jakie imprezy warto zamówić malowanie twarzy?

Tutaj odpowiedź też może być krótka – wszędzie tam, gdzie są imprezy dla dzieci w Szprotawie. Czy to będą urodziny dziecka, gdzie malowanie ciała ma być jako jedna z opcji, czy Dzień Dziecka, bal dla dzieci albo piknik czy festyn rodzinny, to stoisko z malowaniem ciała będzie super sprawą. Zawsze do takiego stoiska ustawia się długa kolejka. Bo dzieci chcą mieć pomalowane twarze w postacie z bajek, jakieś proste czy wymyślne wzory, w super bohaterów albo jakieś zwierzęta typu pies, tygrys czy owady typu motyl. A maluję bardzo wiele – Superman, Batman, kwiaty, nietoperz, motyl, pająk, pies, kot to tylko kilka z wielu dostępnych możliwości. Maluję zarówno twarze jak i ręce, jeśli dziecko ma taką ochotę.

Najlepsza artystka do malowania twarzy w Szprotawie – jak ją wybrać?

Wybór najlepszego artysty malowania ciała może być łatwy, jeśli zastosujesz się do kilku porad. Pierwsze co, to patrz na jakość dotychczas wykonanych prac animatora. Zwróć uwagę na dokładność linii i na ogólną jakość. Czy wzory są proste czy jednak nieco bardziej skomplikowane i bardziej oddające dany obraz. Nie tylko rodzice zwracają uwagę czy dany malunek odzwierciedla rzeczywistość, dziecko również. Jako że zależy mi na jakości 9raz zadowoleniu dzieci i opiekunów, brałam udział w kilku szkoleniach zaawansowanego malowania ciała. Dodatkowo używam sprzętu wysokiej klasy, dzięki którym mogę z wielką precyzją i dokładnością namalować dany wzór. Mam kilkadziesiąt pędzli, żeby odpowiednio namalować to co chce dziecko. W trosce o zdrowie dzieci używam farb, które nie uczulają i się nie rozmazują przy malowaniu. To też jest bardzo ważne.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Działam na terenie woj. lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego – dojeżdżam do miejscowości ok. 70km od Zielonej Góry.