Malowanie twarzy

Oferuję malowanie twarzy dzieci w Żaganiu

Organizacja imprez dla dzieci

Animatorka na Imprezy dla dzieci Żagań

Mam na imię Olga. Jestem animatorką zabaw dla dzieci. W mojej ofercie znajdziesz malowanie twarzy dzieci na różnego rodzaju imprezach typu pikniki, festyny, urodziny dziecka, bale dla dzieci i wszelkie inne imprezy dziecięce.
Oprócz samego malowania możesz mnie wynająć jako animatorkę na wszelkie imprezy dziecięce. Zorganizuję im urodziny, poprowadzę bal dla dzieci, zabawię dzieci na festynie. Posiadam kilka lat doświadczenia, dzięki czemu dostaniesz usługę najwyższej jakości.
Zapoznaj się z ofertą malowania twarzy i prowadzenia imprez dla dzieci oraz do kontaktu. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i omówimy Twoje potrzeby 🙂

malowanie twarzy

Najlepsze farbki

Dbam o zdrowie dzieci. Do malowania używam farb, które nie uczulają. Dodatkowo łatwiej je później zmyć z twarzy.

Wysoka jakość

Cały czas się szkolę, żeby dzieci będą miały najwyższej jakości malunki, oddane z największą precyzją i dokładnością.

Niezwykłe wzory

Namaluję dzieciom to, co chcą. Mogą wybierać z gotowych wzorów, których mam naprawdę dużo i dla każdego.

Cennik i obszar działania

Ceny usług

Z każdym ustalam indywidualny koszt usługi, który jest zależny od wybranych opcji, czasu trwania, liczby dzieci.
Poniżej znajdziesz przykładowe ceny malowania czy prowadzenia urodzin.

Cena profesjonalnego malowania twarzy od 100 zł / h – niesamowite malunki wysokiej jakości farbkami, które się nie rozmazują. Dbam o zdrowie dzieci, więc farbki są dodatkowo nieuczulające.

Przykładowo ceny urodzin zaczynają się od 100 zł – dostajesz najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście.

Obszar działania

Dojeżdżam do 70 km od Zielonej Góry. Nie ma Twojej miejscowości powyżej? Skontaktuj się ze mną.

Kontakt

formularz kontaktowy

dane kontaktowe

olga.wierzbicka@wp.pl

793-649-456

połącz przez Messenger

Oferta imprez

Jaka jest cena wynajęcia animatora do malowania twarzy dzieci?

W Żaganiu godzina malowania twarzy dzieci kosztuje 120 zł. Taka cena wynika z jakości farb – są z wyższej półki, dzięki czemu wykonane przeze mnie malunki są bardzo wysokiej jakości i łatwiej też je później zmyć z twarzy dziecka. Dodatkowo w trosce o zdrowie dzieci wybieram farby, które nie uczulają. Cena malowania może też być zależna od tego, czego potrzebujesz. Możemy dogadać się na przykład na wysokiej precyzji malunki na twarzy czy rękach dla danej liczby dzieci. To opcja dla tych, którym zależy na tym, żeby każde dziecko miało pięknie pomalowaną twarz według wybranego przez siebie wzoru. Jestem otwarta na Twoje propozycje i potrzeby. Jeśli jest coś, na czym Ci zależy, daj znać.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze animatorki do malowania twarzy w Żaganiu?

Na pewno będziesz zwracać uwagę na cenę. Zastanów się jednak czego tak naprawdę oczekujesz. Warto wydać trochę więcej i mieć animatora, który ma duże doświadczenie i który umie stworzyć naprawdę świetne malunki. Wtedy zadowolone są nie tylko dzieci, ale również rodzice. Bo rodzice i nieco starsze dzieci zwracają uwagę na jakość prac i na to czy zwierzątko, czy super bohater jest podobny do tego mu znanego.
W swojej pracy ciągle się rozwijam, właśnie po to, żebyś ty, jako klient, dostał usługę najwyższej jakości. Ukończyłam kilka kursów malowania twarzy u artystek polskich i zagranicznych, dzięki czemu tak dużo dzieci i ich opiekunów jest bardzo zadowolonych z wykonanych przeze mnie malunków. Używam wysokiej jakości sprzętu do malowania, dzięki którym mogę z wielką dokładnością stworzyć dany malunek. Jakość wykonania i Wasze zadowolenie są najważniejsze.

Na które imprezy można zamówić stoisko z malowaniem ciała?

W Żaganiu imprez dla dzieci jest na pewno sporo. Wszelkiego rodzaju pikniki, festyny czyli imprezy masowe. Do tego imprezy rodzinne,  Dzień Dziecka, urodziny dziecka, bale dla dzieci – wszędzie tam można wynająć animatorkę, która będzie dzieciom malowała twarze w wybrane przez nich wzory. Czy to będą super bohaterowie, zwierzęta, postacie z bajek, czy cokolwiek innego. Przyznajmy, że Żagań jest miejscem, gdzie dzieci brane są pod uwagę, gdzie patrzy się na ich potrzebę zabawy. Często maluję twarze na imprezach masowych typu pikniki i festyny, czy urodziny dzieci, gdzie jest naprawdę spor osób i czasem kolejka jest bardzo długa. Z reguły najdłuższa kolejka jest właśnie do stoiska z malowaniem.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Działam na terenie woj. lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego – dojeżdżam do miejscowości ok. 70km od Zielonej Góry.