Malowanie twarzy

Oferuję malowanie twarzy dzieci w Żarach

Organizacja imprez dla dzieci

Animatorka dla dzieci Żary

Mam na imię Olga i jako animatorka zabawiam dzieci na różnego rodzaju imprezach typu urodziny, festyny, pikniki. Ogólnie na wszystkich imprezach gdzie są dzieci. W ofercie znajdziesz profesjonalne malowanie twarzy i ciała dzieci.
Pracuję jako animatorka dziecięca, więc oprócz malowania mam w swojej ofercie wiele innych atrakcji na urodziny dziecka, pikniki, festyny, bale dla dzieci i wszelkiego rodzaju imprezy dla dzieci.
Zapraszam do kontaktu. Odpowiem na pytania, doradzę, podpowiem i przygotuję wspaniałą imprezę dla dzieci 🙂

malowanie twarzy

Najlepsze farbki

Dbam o zdrowie dzieci. Do malowania używam farb, które nie uczulają. Dodatkowo łatwiej je później zmyć z twarzy.

Wysoka jakość

Cały czas się szkolę, żeby dzieci będą miały najwyższej jakości malunki, oddane z największą precyzją i dokładnością.

Niezwykłe wzory

Namaluję dzieciom to, co chcą. Mogą wybierać z gotowych wzorów, których mam naprawdę dużo i dla każdego.

Cennik i obszar działania

Ceny usług

Z każdym ustalam indywidualny koszt usługi, który jest zależny od wybranych opcji, czasu trwania, liczby dzieci.
Poniżej znajdziesz przykładowe ceny malowania czy prowadzenia urodzin.

Cena profesjonalnego malowania twarzy od 100 zł / h – niesamowite malunki wysokiej jakości farbkami, które się nie rozmazują. Dbam o zdrowie dzieci, więc farbki są dodatkowo nieuczulające.

Przykładowo ceny urodzin zaczynają się od 100 zł – dostajesz najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście.

Obszar działania

Dojeżdżam do 70 km od Zielonej Góry. Nie ma Twojej miejscowości powyżej? Skontaktuj się ze mną.

Kontakt

formularz kontaktowy

dane kontaktowe

olga.wierzbicka@wp.pl

793-649-456

połącz przez Messenger

Oferta imprez

Ile płaci się animatorowi za godzinę malowania twarzy w Żarach?

Moja stawka to 120 zł za godzinę. Cena wynika kilku ważnych czynników. Zacznijmy od doświadczenia, które ma wpływ na jakość pracy, na szybkość działania i wykonywania malunków. Szkoliłam się u artystek z zagranicy i Polski, dzięki czemu moje malunki są profesjonalne, a dzieci mogą mieć namalowane profesjonalnie wyglądające wzory. Używam również farb z „wyższej półki”, które nie uczulają – zależy mi na zdrowiu dzieci. Dzięki tym farbom jestem również w stanie namalować lepszej jakości malunki, a dzieciom i rodzicom zależy przecież, żeby dany wzór na twarzy jak najbardziej przypominał oryginał. Cena zależy również od wymagań i charakteru imprezy. Czy to mają być urodziny dziecka i malowanie twarzy ma być tylko dodatkiem, czy to ma być impreza masowa typu festyn, gdzie malowanie będzie jedną z głównych atrakcji. Cena również będzie inna, jeśli zamówisz pakiet usług – przykładowo: malowanie, bańki mydlane, warkoczyki, gry i zabawy, układy taneczne. Opcji jest naprawdę sporo.

Na co zwrócić uwagę wybierając artystkę malowania twarzy w Żarach?

Jeśli swój wybór opierasz tylko i wyłącznie na cenie, to wybór jest oczywisty. Wybierzesz najtańszą opcję. Jeśli jednak zależy Ci na jakości, na tym, żeby opiekunowie jak i dzieci byli zadowoleni, i z uznaniem podchodzili do wykonanej pracy, to zwracaj uwagę na jakość malunków. Te wynikają z tego co widzisz na zdjęciach, z używanego sprzętu – zarówno farb jak i pędzli, a także z przebytych przez animatora szkoleń. Tak, szkolenia dają sporo wiedzy i umiejętności do tworzenia naprawdę profesjonalnych malunków na twarzach czy rękach dzieci. Zastanów się więc czy dać nieco więcej i mieć profesjonalną usługę, z odpowiednim podejściem, zaangażowaniem i umiejętnościami, które przełożą się na zadowolenie wszystkich, zwłaszcza dzieci.

Imprezy dla dzieci, na które warto zamówić malowanie twarzy.

 Żary to miejsce, gdzie nie tylko malowanie twarzy jest jedną z atrakcji na imprezach. A takich imprez jest przecież sporo. Zacznijmy od Dnia Dziecka, który to dzień jest przecież poświęcony dzieciom i dzieje się wtedy sporo. Inne większe imprezy to Mikołajki czy bal dla dzieci, gdzie często jest grupa kilkunastu dzieci, które chcą się dobrze bawić. Jeśli pójdziemy w coś większego, to mamy imprezy masowe czyli wszelkiego rodzaju festyny rodzinne, pikniki organizowane przy różnego rodzaju okazjach. Są również: urodziny dla dziecka, Komunia Święta, Chrzest czyli mniejsze imprezy, gdzie dzieci również chcą się dobrze bawić. Taki animator sprawdzi się nie tylko na urodzinach, ale również na weselu, gdzie dzieci nie muszą być pozostawione same sobie czy być z rodzicami. Na wszystkie imprezy gdzie są dzieci, można zamówić artystę/animatora, który zorganizuje dzieciom czas i super zabawę.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Działam na terenie woj. lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego – dojeżdżam do miejscowości ok. 70km od Zielonej Góry.