Malowanie twarzy

Oferuję malowanie twarzy dzieci w Zbąszynku

Organizacja imprez dla dzieci

Animatorka dla dzieci Zbąszynek

Jestem Olga i jako animatorka prowadzę różnego rodzaju zabawy na imprezach dla dzieci. Tutaj głównie przedstawiam usługę malowania twarzy dzieci, ale zapraszam również do zapoznania się z pełną ofertą. A prowadzę urodziny dla dzieci, bale dla dzieci, animacje na weselu, pikniki i festyny i ogólnie wszystkie imprezy, gdzie są dzieci, żeby i one mogły dobrze się bawić. Oprócz malowania, w ofercie mam również bańki mydlane, kręcenie balonów, gry i zabawy sportowe, gry i zabawy zręcznościowe, zabawy z chustą animacyjną, zaplatanie warkoczyków, urodziny tematyczne, kącik kreatywny i plastyczny, dekoracje balonowe, tańce i układy taneczne, tatuaże brokatowe. A to jeszcze nie wszystko. Oferta jest szeroka i każdy znajdzie coś odpowiedniego.
Odezwij się i powiedz czego potrzebujesz. Podpowiem, doradzę i zorganizuję wszystko tak, żeby impreza dla dzieci była naprawdę udana 🙂

malowanie twarzy

Najlepsze farbki

Dbam o zdrowie dzieci. Do malowania używam farb, które nie uczulają. Dodatkowo łatwiej je później zmyć z twarzy.

Wysoka jakość

Cały czas się szkolę, żeby dzieci będą miały najwyższej jakości malunki, oddane z największą precyzją i dokładnością.

Niezwykłe wzory

Namaluję dzieciom to, co chcą. Mogą wybierać z gotowych wzorów, których mam naprawdę dużo i dla każdego.

Cennik i obszar działania

Ceny usług

Z każdym ustalam indywidualny koszt usługi, który jest zależny od wybranych opcji, czasu trwania, liczby dzieci.
Poniżej znajdziesz przykładowe ceny malowania czy prowadzenia urodzin.

Cena profesjonalnego malowania twarzy od 100 zł / h – niesamowite malunki wysokiej jakości farbkami, które się nie rozmazują. Dbam o zdrowie dzieci, więc farbki są dodatkowo nieuczulające.

Przykładowo ceny urodzin zaczynają się od 100 zł – dostajesz najwyższą jakość usług i profesjonalne podejście.

Obszar działania

Dojeżdżam do 70 km od Zielonej Góry. Nie ma Twojej miejscowości powyżej? Skontaktuj się ze mną.

Kontakt

formularz kontaktowy

dane kontaktowe

olga.wierzbicka@wp.pl

793-649-456

połącz przez Messenger

Oferta imprez

Jaki jest koszt malowania twarzy dzieci w Zbąszynku?

Podstawowy koszt to 120 zł za godzinę. Oczywiście cena jest elastyczna przy większych zamówieniach lub przy wyborze malowania w pakiecie z innymi usługami. Ale po kolei.
Kilka rzeczy ma wpływ na cenę malowania. Wynika ona po pierwsze z doświadczenia artystki-animatorki. Ile lat pracuje, ile imprez obsłużyła, ilu dzieciom pomalowała twarze. Doświadczenia się nie kupi, można je zdobyć tylko pracą. Co ono daje? Zdecydowanie lepsze malunki, przez co dzieci są bardziej zadowolone, jeśli pies, koń czy Superman są bardzo dokładni i przypominają oryginały. Zwracaj więc również na sprzęt do malowania. W swojej pracy używam tylko i wyłącznie farb, które nie uczulają, dbając w ten sposób o zdrowie każdego dziecka. Lepsza jakość farb w połączeniu z kilkudziesięcioma pędzlami, które posiadam, pozwala mi stworzyć dokładne, precyzyjne i realne malunki, dzięki czemu zarówno rodzice jak i dzieci są bardzo zadowoleni. Zwracaj również uwagę na przebyte przez animatora szkolenia z malowania ciała. Osobiście szkoliłam się u lepszych artystek z Polski i zagranicy. Dzięki temu malunki na twarzach dzieci są wysokiej klasy.

Najlepszy artysta-animator do malowania twarzy – jak wybrać?

Jeśli cena gra główną rolę, to wybierzesz najtańsze rozwiązanie. Jeśli cenisz sobie jakość i precyzję wykonanych malunków, to warto wydać nieco więcej i zapewnić dzieciom satysfakcję z pięknie pomalowanych twarzy. A nie tylko dzieci zwracają uwagę jak pomalowana jest ich twarz czy ręka. Również rodzice, opiekunowie czy koledzy patrzą na malunek. Zwróć również uwagę na używany sprzęt. Spytaj jakich farb używa artysta-animator. Zastanów się więc czy dać nieco więcej i mieć profesjonalną usługę, z odpowiednim podejściem, zaangażowaniem i umiejętnościami, które przełożą się na zadowolenie wszystkich, zwłaszcza dzieci.

Na jakie imprezy w Zbąszynku zamówić malowanie ciała?

 Tak naprawdę zamówienie malowania twarzy może być dobre wszędzie tam, gdzie są dzieci. Bo dzieci uwielbiają mieć pomalowane twarze. Czy to będą urodziny dziecka czy jakieś imprezy rodzinne jak Komunia Święta czy Chrzest, to żeby dzieci miały dobrą zabawę, zamawia się animatora, który oprócz malowania ma w swojej ofercie jeszcze sporo innych atrakcji. Malowanie równie dobrze sprawdzi się na wielkiej, masowej imprezie jak piknik, festyn rodzinny, Dzień Dziecka, gdzie będzie ono jednym z głównych stoisk, do którego pewnie ustawi się długa kolejka chętnych oraz na mniejszej, jak wesele, gdzie dzieci będzie mniej. Szkoły, a bardziej przedszkola mogą zamówić malowanie na bal dla dzieci czy imprezy typu Mikołajki. Imprez dziecięcych jest w ciągu roku sporo i Zbąszynek w tym nie ustępuje.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Działam na terenie woj. lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego – dojeżdżam do miejscowości ok. 70km od Zielonej Góry.